JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Hakkımızda

Geniş çaplı ve detaylı Antik Sikke içeriğine sahip olan Antik Sikkeler site üzerinde Antik Yunan Sikkeleri – Antik Roma Sikkeleri – Antik Bizans Sikkeleri – Osmanlı dönemi paraları, Beyliklere ait olan Mangır ve Akçeler kısaca tarihin her dönemine ait geniş bir Antik Sikke koleksiyon arşivi bulacaksınız. Antik sikkeler; erken uygarlıkların hikayesini Yunan ve Roma İmparatorlukları ve ötesinde İncil dönemlerine, Orta Çağlara ve Rönesans’a kadar bizlere anlatmaktadır.

Antik Sikkeler site üzerinde; Antik kentlerde darp edilmiş olan Antik Sikke görsellerini, Antik Sikkelerin kimlik bilgilerini,  Antik Sikkelerin üzerindeki yazıların anlamlarını ve Antik Sikkelerin darp edildiği darphanelerin günümüz isimleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Antik Sikkeler site olarak faaliyette olduğumuz Nümizmatik alanında Bireylere, Topluma, Hukuka, İlgili Kanun Maddelerine, Ahlaki İlkelere Bağlı, Tarihe Saygılı ve Korunması gerekli Taşınır/Taşınmaz kültür varlıklarını koruma bilinci ile hareket etmekteyiz.

Site üzerinde paylaşılmış olan tüm içerikler Antik Sikkelerin kimlik bilgileri ve Antik Sikkelerin darp edilmiş oldukları antik kentler hakkında hazırlanmış olan konulardır.

Antik Sikkeler site olarak hiçbir site ve sosyal medya hesapları ile ortaklığımız ve bağlantımız yoktur.

Forum SayfamızTwitter HesabımızGoogle İşletme Hesabımız

Antik Sikkeler Nümizmatik

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız. Kabul etmek Mesajları Oku