JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

Bizans M Harfli Sikkeler

Antik Bizans döneminde darp edilen sikkeler üzerinde M harfi olan antik sikkeler. Üzerinde M harfi olan Bizans sikkeleri çok yaygın olarak kullanılmış olan 40 nummi değerindeki bakır Follis sikkedir. Antik Bizans sikke üzerindeki M harfi Yunanca 40 sayısal değeridir. Antik Bizans sikkeleri üzerinde bulunan M harfi sikkenin 40 nummi bir sikke olduğunu belirtir. Antik Bizans Sikkeleri üzerinde Yunanca harfler ve Yunanca/Roma sayısal değerler kullanılmıştır. Sikke analizi için sikkelerin üzerindeki kısaltmaların anlamlarının bilinmesi gerekmektedir.

 

 

 

Aşağıda paylaşmış olduğumuz sikke görselleri 40 [M] nummi üzerinde M harfi olan Antik Bizans sikkeleridir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız. Kabul etmek Mesajları Oku